Νίκη σημείωσε η ομάδα Tseri FC στον τελευταίο αγώνα του Πρωταθλήματος ΕΠΟΠΛ, με τελικό σκόρ 5-3 απέναντι στην ομάδα Ροτσίδης Μάμμαρι. Μια νίκη που καθιστά την ομάδα επίσημα πρωταθλητές.
Σε ανακοίνωση της, η ομάδα Tseri FC εύχεται στην ομάδα Ροτσίδης Μάμμαρι καλή συνέχεια και τους συγχαρεί για την πορεία τους στο Πρωτάθλημα . Η μεγαλύτερη στιγμή της χρονιάς για την ομάδα ήταν όταν οι ποδοσφαιριστές έκαναν το αδύνατο δυνατό, κάτι το οποίο για άλλη μια φορά η κοινότητα νιώθει περήφανη. Σηκώνοντας ψηλά το τρόπαιο η ομάδα όλη μαζί ενωμένοι θα συνεχίσει το ταξίδι για να κατακτήσει την κορυφή εκεί που της αξίζει.
![](https://citychannel.live/wp-content/uploads/2022/04/278269185_446975860561212_6753023226680153579_n-300x300.jpg)
![](https://citychannel.live/wp-content/uploads/2022/04/278276344_446975733894558_8740784043842269625_n-300x300.jpg)